jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۴۰۶   ۱۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با بیان ‌این‌که اجرای طرح ترافیک جدید به نفع افراد متمول بوده و دست اقشار کم‌درآمد را بسته است، گفت: شهرداری باید به‌جای اجرای این طرح، افزایش واگن‌های مترو و بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در دستورکار قرار می‌داد.

به گزارش خانه ملت، یوناتن بت کلیا در تایید اظهارنظر عضو شورای شهر مبنی بر این‌که تدبیری برای نظارت بر حسن اجرای طرح ترافیک جدید اندیشیده نشده است، بنابراین شورای شهر باید قاطعانه به این موضوع ورود پیدا کند، افزود: هم‌اکنون در برخی ساعات روز به‌ویژه صبح‌ها از شرق به غرب ترافیک شهر به اندازه‌ای سنگین است که ساعت‌ها زمان لازم است تا بتوان به مقصد رسید. وی ادامه داد: شخصیت شهردار تهران ستودنی است، ضمن این‌که وی در زمان فعالیت در سایر سمت‌هایی که در گذشته داشته، به‌شدت احساس مسؤولیت می‌کرد، اما باید در انتخاب برخی افراد برای ساماندهی حوزه ترافیک تجدیدنظر کند. بت کلیا عنوان کرد: بی‌تردید نتیجه اجرای طرحی که در پی آن طرح زوج یا فرد لغو شده و هر کدام از شهروندان از این امتیاز برخوردار شوند که مدت 20 روز در طول سه ماه در محدوده طرح ترافیک تردد کنند، نمی‌تواند قابل قبول باشد. بت کلیا تاکید کرد: ای‌کاش شورای شهر زودتر برای ورود به نحوه اجرای طرح ترافیک جدید تصمیم می‌گرفت و در جهت اعمال تغییراتی در آن گام برمی‌داشت تا این مسائل کنونی ایجاد نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر