jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۴۰۶   ۱۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با بیان ‌این‌که اجرای طرح ترافیک جدید به نفع افراد متمول بوده و دست اقشار کم‌درآمد را بسته است، گفت: شهرداری باید به‌جای اجرای این طرح، افزایش واگن‌های مترو و بهینه‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در دستورکار قرار می‌داد.

به گزارش خانه ملت، یوناتن بت کلیا در تایید اظهارنظر عضو شورای شهر مبنی بر این‌که تدبیری برای نظارت بر حسن اجرای طرح ترافیک جدید اندیشیده نشده است، بنابراین شورای شهر باید قاطعانه به این موضوع ورود پیدا کند، افزود: هم‌اکنون در برخی ساعات روز به‌ویژه صبح‌ها از شرق به غرب ترافیک شهر به اندازه‌ای سنگین است که ساعت‌ها زمان لازم است تا بتوان به مقصد رسید. وی ادامه داد: شخصیت شهردار تهران ستودنی است، ضمن این‌که وی در زمان فعالیت در سایر سمت‌هایی که در گذشته داشته، به‌شدت احساس مسؤولیت می‌کرد، اما باید در انتخاب برخی افراد برای ساماندهی حوزه ترافیک تجدیدنظر کند. بت کلیا عنوان کرد: بی‌تردید نتیجه اجرای طرحی که در پی آن طرح زوج یا فرد لغو شده و هر کدام از شهروندان از این امتیاز برخوردار شوند که مدت 20 روز در طول سه ماه در محدوده طرح ترافیک تردد کنند، نمی‌تواند قابل قبول باشد. بت کلیا تاکید کرد: ای‌کاش شورای شهر زودتر برای ورود به نحوه اجرای طرح ترافیک جدید تصمیم می‌گرفت و در جهت اعمال تغییراتی در آن گام برمی‌داشت تا این مسائل کنونی ایجاد نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر