jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۲۸۶۲ ۳۰ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«روری استوارت» وزیر توسعه بین الملل انگلیس اعلام کرد از «مایکل گوو» نامزد دیگر نخست وزیری (وزیر محیط زیست فعلی) حمایت می‌کند تا به این وسیله مانع پیروزی بوریس جانسون شود . جانسون اکنون پیشتاز این رقابت است و در دور دوم رای گیری بیشتر آرا را به خود اختصاص داد و در آستانه پیروزی قرار دارد. بوریس جانسون با به دست آوردن ۱۲۶ رای از ۳۱۳ رای پیشتاز جانشینی ترزا می است . پس از وی جرمی هانت، مایکل گوو، ساجد جاوید و روری استوارت قرار دارند . / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر