jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کریس همسورث هنوز تصمیم نگرفته با قسمت تازه «سفرهای ستاره ای/ پیشتازان فضا» همکاری کند یا نه.

بازیگر استرالیایی‌تبار هالیوود در گفت‌وگویی دلایل خودش را برای این موضوع بیان کرده است. او دلیل اصلی تردیدش را به فیلمنامه فیلم ربط می‌دهد و نه میزان دستمزدش برای بازی در فیلم!
همسورث می‌گوید: «رسانه‌ها خبرهایی منتشر کرده‌اند که گویا من بر سر مسائل مالی، با تهیه‌کنندگان فیلم مشکل دارم، اما این طور نیست. البته رقم دستمزدم هم مهم است! ولی بحث اصلی بر سر فیلمنامه و نقشم است تا رقم دستمزد. من در قسمت اول سری تازه سفرهای ستاره‌ای و در همان سکانس اولیه، کشته می‌شوم. حالا چطور می‌خواهند مرا به داستان فیلم برگردانند؟ تهیه‌کنندگان فیلم هنوز در این رابطه به نتیجه مشخصی نرسیده‌اند.»
همسورث در قسمت اول سری جدید این اکشن علمی - تخیلی، نقش کاپیتان جورج کرک را بازی کرد. او پدر جیمز تی کرک (با بازی کریس پاین) است. به دنبال مرگ جورج کرک، جیمز کرک هدایت سفینه اینترپرایز را به عهده می‌گیرد. به دلیل آماده نبودن فیلمنامه قسمت جدید سفرهای ستاره‌ای، هنوز معلوم نیست کار تولید آن چه زمانی آغاز خواهد شد. کریس همسورث هم‌اکنون نسخه احیا شده «مردان سیاهپوش» را آماده نمایش عمومی دارد./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر