jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۸   ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کریس همسورث هنوز تصمیم نگرفته با قسمت تازه «سفرهای ستاره ای/ پیشتازان فضا» همکاری کند یا نه.

بازیگر استرالیایی‌تبار هالیوود در گفت‌وگویی دلایل خودش را برای این موضوع بیان کرده است. او دلیل اصلی تردیدش را به فیلمنامه فیلم ربط می‌دهد و نه میزان دستمزدش برای بازی در فیلم!
همسورث می‌گوید: «رسانه‌ها خبرهایی منتشر کرده‌اند که گویا من بر سر مسائل مالی، با تهیه‌کنندگان فیلم مشکل دارم، اما این طور نیست. البته رقم دستمزدم هم مهم است! ولی بحث اصلی بر سر فیلمنامه و نقشم است تا رقم دستمزد. من در قسمت اول سری تازه سفرهای ستاره‌ای و در همان سکانس اولیه، کشته می‌شوم. حالا چطور می‌خواهند مرا به داستان فیلم برگردانند؟ تهیه‌کنندگان فیلم هنوز در این رابطه به نتیجه مشخصی نرسیده‌اند.»
همسورث در قسمت اول سری جدید این اکشن علمی - تخیلی، نقش کاپیتان جورج کرک را بازی کرد. او پدر جیمز تی کرک (با بازی کریس پاین) است. به دنبال مرگ جورج کرک، جیمز کرک هدایت سفینه اینترپرایز را به عهده می‌گیرد. به دلیل آماده نبودن فیلمنامه قسمت جدید سفرهای ستاره‌ای، هنوز معلوم نیست کار تولید آن چه زمانی آغاز خواهد شد. کریس همسورث هم‌اکنون نسخه احیا شده «مردان سیاهپوش» را آماده نمایش عمومی دارد./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها