jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۵۹۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دوستداران مجموعه اکشن - کمدی «داستان اسباب‌بازی»، بی‌صبرانه در انتظار اکران عمومی چهارمین قسمت آن در 21 ژوئن (31 خرداد) هستند. تحلیلگران اقتصادی سینما با توجه به این میزان اشتیاق، پیش‌بینی افتتاحیه‌ای بالای 150 میلیون دلار برای آن می‌کنند. رقم فروش افتتاحیه قسمت سوم این پویانمایی رایانه‌ای سال 2010 حدود 111 میلیون دلار بود.

شرکت رایانه‌ای پیکسار که فیلم را با همکاری کمپانی والت‌دیزنی تهیه کرده، نظری مشابه تحلیلگران اقتصادی سینما دارد. اما تماشاگران سینما در نظرخواهی‌های انجام شده، رقمی بالاتر از 150 میلیون دلار را ذکر می‌کنند! آن‌ها هم مثل برخی از کارشناسان هالیوودی، صحبت از رقم هیجان‌انگیز و دور از تصور 180 میلیون دلاری می‌کنند.
تام هنکس و تیم آلن برای چهارمین بار، صداهای خود را به دو شخصیت محوری داستان فیلم باز فضانورد و وودی گاوچران قرض داده‌اند. جاش کولی کارگردان فیلم است و اعلام نشده برای تولید آن چه مقدار هزینه شده است. کیانو ریوز هم در قسمت تازه، به جای یک عروسک تازه‌وارد صحبت کرده است. گفته می‌شود شخصیتی که ریوز به‌جای آن صحبت کرده، یک شخصیت بسیار دوست‌داشتنی و جذاب می‌باشد. مجموعه فیلم‌های داستان‌اسباب‌بازی درباره تعدادی از اسباب‌بازی‌هاست که دور از چشم آدم‌ها زندگی می‌کنند و حرف می‌زنند و در هر قسمت آن، وارد یک ماجرای هیجان‌انگیز تازه می‌شوند./ باکس آفیس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر