jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۹۱۴۳   ۰۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نسخه سینمایی «بلک ویدو/ بیوه سیاه» دو بازیگر تازه گرفت. اهل فن می‌گویند انتخاب ریچل ویز و دیوید هاربر برای بازی در دو نقش مهم این فیلم، به معنی آن است که کار ساخت بلک ویدو وارد مرحله جدی شده است. طی چند سال اخیر بارها بحث ساخت و تولید این فیلم مطرح شده است.

مدیران شرکت مارول توضیحی درباره نقش‌های ویز و هاربر نداده‌اند، اما شنیده می‌شود هر دو بازیگر، حضوری مهم و تاثیرگذار در داستان فیلم دارند. اسکارلت جوهانسن در این فیلم در قالب ابرقهرمانی با اصلیت روسی ظاهر می‌شود. او رزم‌آوری به نام ناتاشا رومانف است که مواقع خطر تبدیل به ابرقهرمانی به نام بلک ویدو می‌شود./کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر