jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۱۴۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مایکل پنا هم به جمع بازیگران نسخه جدید سینمایی«تام و جری» پیوست. این در حالی است که هفته قبل اعلام شد، چلویی گریس مورتز به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم انتخاب شده است. اطلاعی از نقش این بازیگر آفریقایی‌تبار آمریکایی در تام و جری تازه در دست نیست، اما شنیده می‌شود او نقش شخصیت منفی ماجرا را به‌عهده خواهد گرفت.

تیم استوری کارگردانی این نسخه را به‌عهده دارد. داستان فیلم درباره جوانی به نام کایلاست که تازه به استخدام یک هتل مجلل درآمده و باید برای برگزاری یک مراسم ازدواج باشکوه همکاری داشته باشد. او نمی‌داند که تام و جری در سوراخ سمبه‌های هتل پنهان هستند و زندگی می‌کنند. موش و گربه‌بازی تام و جری برگزاری مراسم عروسی را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند.
مدیر بدجنس و طماع هتل (که احتمالا پنا خواهد بود) به دنبال نابودی تام و جری است و کایلا به کمک این دو شخصیت محبوب کارتونی می‌آید تا بتوانند راهی برای فرار پیدا کنند. دو شخصیت معروف و بانمک تام و جری با کمک رایانه خلق خواهند شد. نسخه جدید تام و جری یک فیلم زنده/ انیمیشنی خواهد بود. زمان شروع کار فیلمبرداری فیلم به‌زودی توسط کمپانی برادران وارنر اعلام می‌شود./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر