jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۱۴۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مایکل پنا هم به جمع بازیگران نسخه جدید سینمایی«تام و جری» پیوست. این در حالی است که هفته قبل اعلام شد، چلویی گریس مورتز به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم انتخاب شده است. اطلاعی از نقش این بازیگر آفریقایی‌تبار آمریکایی در تام و جری تازه در دست نیست، اما شنیده می‌شود او نقش شخصیت منفی ماجرا را به‌عهده خواهد گرفت.

تیم استوری کارگردانی این نسخه را به‌عهده دارد. داستان فیلم درباره جوانی به نام کایلاست که تازه به استخدام یک هتل مجلل درآمده و باید برای برگزاری یک مراسم ازدواج باشکوه همکاری داشته باشد. او نمی‌داند که تام و جری در سوراخ سمبه‌های هتل پنهان هستند و زندگی می‌کنند. موش و گربه‌بازی تام و جری برگزاری مراسم عروسی را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند.
مدیر بدجنس و طماع هتل (که احتمالا پنا خواهد بود) به دنبال نابودی تام و جری است و کایلا به کمک این دو شخصیت محبوب کارتونی می‌آید تا بتوانند راهی برای فرار پیدا کنند. دو شخصیت معروف و بانمک تام و جری با کمک رایانه خلق خواهند شد. نسخه جدید تام و جری یک فیلم زنده/ انیمیشنی خواهد بود. زمان شروع کار فیلمبرداری فیلم به‌زودی توسط کمپانی برادران وارنر اعلام می‌شود./ کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر