jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۱۲۰۸۸۰۱ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

در شماره‌های پیش، نحوه زمان‌بندی کردن ارسال ایمیل توسط کلاینت‌ها یا نرم‌افزارهای مدیریت نامه‌های الکترونیکی را شرح دادیم، ولی با توجه به این موضوع که بسیاری از کاربران از مرورگر خود برای استفاده از ایمیل‌های گوگل استفاده می‌کنند، این شماره نحوه زمان‌بندی ارسال ایمیل از طریق Gmail را شرح می‌دهیم:

1. وارد Gmail شوید و مانند شرایط عادی برای آماده کردن یک نامه الکترونیکی جهت ارسال اقدام کنید.
2. پس از وارد کردن متن، عنوان و ضمایم نامه الکترونیکی خود می‌توانید به جای کلیک روی گزینه Send روی فلش کوچک کنار آن کلیک کنید.
3. گزینه‌ای با نام Schedule send برای شما نمایش داده می‌شود که باید روی آن کلیک کنید.
4. در مرکز صفحه یک کادر کوچک باز خواهد شد که در آن چند گزینه پیش‌فرض پیشنهادی برای ارسال نامه در زمان‌های خاص به شما ارائه خواهد شد.
5. در صورتی که مایل هستید زمان دیگری را انتخاب کنید، می‌توانید سراغ گزینه
Pick date & time بروید و از روی تقویم، روز و ساعت ارسال نامه را مشخص کنید.
به‌این‌ترتیب می‌توانید مدیریت نامه‌های الکترونیکی خود را به‌سادگی انجام دهید و بدون نیاز به نصب نرم‌افزارهای جانبی این فرآیند را تجربه کنید. البته به یاد داشته باشید همین روش در تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها نیز قابل انجام است و می‌توانید از روش و گام‌های یاد شده برای دستگاه‌های همراه نیز استفاده کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر