jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۸۰۱۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فروشنده شیشه وقتی پلیس را در تعقیب خود دید، شیشه‌ای که همراه داشت را بلعید که به قیمت جانش تمام شد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 12 ظهر سه شنبه یکی از ماموران کلانتری تجریش با بازپرس ساسان غلامی، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک مرد 25 ساله‌ای در بیمارستان لقمان خبرداد. در جریان تحقیقات مقدماتی مشخص شد، مردجوان به علت خوردن موادمخدر شیشه دچار مسمومیت شده و جان باخته است.
یکی از ماموران کلانتری تجریش اظهار داشت: عصر دوشنبه متهم 25 ساله که توزیع کننده موادمخدر بود را در پاتوقش شناسایی و بازداشت کردیم.او به بازداشتگاه پلیس منتقل شد اما ساعتی بعد در بازداشتگاه حالش بد شد. وی را به بیمارستان منتقل کردیم که روز بعد فوت شد. در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد متهم زمانی که پلیس درتعقیبش بوده موادمخدر شیشه‌ای که همراه داشته را بلعیده و همین موضوع باعث مرگ وی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر