jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۷۹۳۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

لیام نیسن یک‌بار دیگر لباس اکشن به تن می‌کند تا مقابل دوربین «مرد دقیقه‌‌ای» قرار گیرد.

شرکت فیلمسازی ولتاژ پیکچرز، تهیه‌کننده این اکشن دلهره‌آور است و رابرت لورنز آن را کارگردانی می‌کند.
در داستان فیلم، نیسن یک سرباز کهنه‌کار جنگ ویتنام است که مسؤولیت محافظت از جان یک نوجوان را به عهده می‌گیرد. نوجوان از سوی یک کارتل مواد مخدر مورد تهدید قرار گرفته است.
لورنز به‌خاطر همکاری‌اش به‌عنوان تهیه‌کننده با کلینت ایستوود شناخته می‌شود. همچنین خود ایستوود به عنوان مشاور کارگردان با لورنز همکاری دارد. کلید فیلمبرداری مرد دقیقه‌ای ماه سپتامبر زده می‌شود. سازندگان فیلم آن را برای نمایش عمومی در فصل بهار سال آینده میلادی آماده می‌کنند. نیسن در 15سال اخیر برای بازی در اکشن پرفروش «ربوده شده» موفقیت زیادی کسب کرده است./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر