jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۶۳۷۶   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ایشان همیشه به همه توصیه می‌کردند درس بخوانید. هر کس گرفتاری پیدا می‌کرد، ایشان توصیه می‌کردند تدریس کند تا گرفتاری‌اش رفع شود.

آیت ا... العظمی حاج شیخ محمدتقی بهجت عمیقاً معتقد بودند تدریس مشکلات را حل می‌کند. یادم هست یک بار از سفر برگشته بودند و تصور می‌کردم از شدت خستگی برای تدریس نخواهند رفت، ولی ایشان رفتند و درس دادند! مخصوصاً به جوان‌ها خیلی توصیه می‌کردند که مطالعه کنند و این‌قدر وقتشان را صرف تماشای تلویزیون و کارهای بیهوده نکنند.
ایشان می‌گفتند اگر وقتی را که این‌گونه هدر می‌دهید، صرف مثلاً یاد گرفتن زبان‌های دیگر می‌کردید، تا حالا دو سه تا زبان بلد بودید، سه تا دکترا داشتید، اما خودتان به دست خودتان فرصت‌ها را از دست دادید. از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. بسیار به تلف کردن عمر و از دست ندادن فرصت‌ها توصیه می‌کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر