راک به دنبال «آدام سیاه»

دواین جانسون خبر از زمان شروع کار فیلمبرداری «آدام سیاه» می‌دهد.
کد خبر: ۱۲۰۰۸۳۱

به گفته این اکشن‌کار عضلانی، کلید فیلمبرداری این اکشن ابرقهرمانانه کمیک‌استریپی اوایل سال آینده میلادی زده خواهد شد. به احتمال زیاد کار فیلم برداری این فیلم، ماه آوریل سال آینده شروع شود.
جانسون که بین طرفدارانش با نام راک هم شناخته می‌شود، همزمان با افتتاحیه بالای جهانی «شزم!» خبر فوق را اعلام کرد. به گفته اهل فن، این همزمانی البته بی‌دلیل نیست.
در دنیای سینما از آدام سیاه به عنوان دوقلوی سیاه شزم اسم می‌برند. آدام سیاه شخصیتی است که به صورت سنتی یک موجود منفی و خبیث است و می‌توان به او لقب ضد‌قهرمان داد.
این شخصیت در دنیای داستان مصور شزم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است. راک اولین‌بار در سال 2014 بود که از علاقه‌اش برای بازی در نقش آدام سیاه حرف زد، اما در طول چند سال اخیر، کار تولید فیلم با موانعی روبه‌رو شده است.
به گفته راک:شخصیت آدام سیاه در بین شخصیت های مصور داستان های کمیک استریپی، حال و هوای خاص و متفاوتی دارد. این روز ها که پرده سینما از ابرقهرمان های متعدد و متنوع پر شده است، احساس می کنم جای کسی مثل او به شدت خالی به نظر می رسد.
این در حالی است که تهیه‌کنندگان آدام سیاه بر این باور بودند که اول باید فیلم شزم ساخته شود و بعد از آن سراغ ماجراجویی‌های آدام رفت. به گفته راک، کار نگارش فیلمنامه آدام سیاه تمام شده و به‌زودی کارگردانش هم انتخاب خواهد شد. او هم‌اکنون سرگرم بازی در دومین قسمت اکشن فانتزی «جومانجی» در هاوایی است.راک یکی از تهیه کنندگان نسخه سینمایی آدام سیاه هم هست./هالیوود ریپورتر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها