jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۸۶۹ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

صدیقه کیانفر،‌ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرآنلاین از حال و روز این روزهایش گفته است:

در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته حالم بسیار بهتر است. البته این را بگویم که دیگر وضعیت جسمانی من مثل سابق نیست، اما خدا را شکر بد نیستم.
ماه پیش خانه‌‌نشین شده بودم و استراحت می‌کردم، اما این روزها از خانه بیرون آمده و سر کار می‌روم و امیدوارم تا پیش از نوروز حالم بهتر هم بشود.
واقعیت این‌ است که سال‌ها پیش در سریالی به کارگردانی امیر قهرایی مرا از یک درخت آویزان کردند و همین باعث شد که کتف و دستانم آسیب شدید ببیند و از همان سال این مشکل ادامه دارد.
در یک تئاتر دیگر باید 30 شب متوالی به زمین پرت می‌شدم و کمردرد و سیاتیکم هم از همان اجرا آغاز شد و همین باعث شد به‌سختی راه بروم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر