jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۰۸۹۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کریستن استوارت خود را آماده بازی در «شادترین فصل» می‌کند. شرکت فیلمسازی سونی تهیه‌کننده این اکشن فانتزی ماجراجویانه 40 میلیون دلاری است. کلیا دووال که فیلمنامه را نوشته، برای کارگردانی فیلم انتخاب شده است.

استوارت در داستان فیلم، نقش زن جوانی را دارد که نامزدش را به مهمانی جشن شب سال نو می‌برد. آشنایی نامزد با خانواده استوارت، سرآغاز ماجراهای داستان فیلم است.
به احتمال زیاد، کلید فیلمبرداری شادترین فصل اوایل سال جدید میلادی زده خواهد شد. تماشاگران سینما چند سال قبل با مجموعه اکشن ، فانتزی و دلهره‌آور «گرگ و میش» با استوارت آشنا شدند. در فیلم که با نگاهی به مجموعه کتاب پرخواننده ای از استفنی مه‌یرز ساخته شد، شخصیت استوارت در میانه نبرد تاریخی دو گروه از موجودات گرگ‌نماها و خون آشامان قرار می‌گیرد./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر