jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۱۴۶ ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئال مادرید که تابستان گذشته رونالدو را پس از 9 فصل از دست داد، اکنون در فکر به‌خدمت گرفتن هم‌تیمی کریس از یوونتوس است، چون مدیران این باشگاه در فکر تقویت کهکشانی‌ها در تابستان پیش‌رو هستند. بر همین اساس روزنامه انگلیسی سان گزارش داد که که رئالی‌ها آماده هستند برای جذب این مهاجم آرژانتینی پیشنهادی 90 میلیون پوندی به یوونتوس بدهند. در این میان یوونتوس هم ممکن است بخواهد با فروش پائولو دیبالا بودجه مدنظر خرید آرون رمزی و البته جذب قرضی ایسکو را تهیه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر