jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۱۴۶ ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئال مادرید که تابستان گذشته رونالدو را پس از 9 فصل از دست داد، اکنون در فکر به‌خدمت گرفتن هم‌تیمی کریس از یوونتوس است، چون مدیران این باشگاه در فکر تقویت کهکشانی‌ها در تابستان پیش‌رو هستند. بر همین اساس روزنامه انگلیسی سان گزارش داد که که رئالی‌ها آماده هستند برای جذب این مهاجم آرژانتینی پیشنهادی 90 میلیون پوندی به یوونتوس بدهند. در این میان یوونتوس هم ممکن است بخواهد با فروش پائولو دیبالا بودجه مدنظر خرید آرون رمزی و البته جذب قرضی ایسکو را تهیه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر