jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۷۵۲ ۳۰ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» که چند سالی است به همت جمعی از جوانان شکل گرفته، امسال نیز همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) از تاریخ ۱۰ بهمن لغایت ۲۱ بهمن ماه مصادف با ایام فاطمیه دوم در مجتمع فرهنگی‌مذهبی جامعه سیاوشانی‌های تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از بخش‌های گوناگون تشکیل شده که روایتگر تاریخ از حضرت آدم‌(ع) تا دوره معاصر و بیان سیره زندگی پیامبران الهی و اهل‌بیت‌(ع) است. بازدید از نمایشگاه حدود یک ساعت زمان خواهد برد و مراجعه کنندگان با بخش‌هایی از قبیل خلقت حضرت آدم‌(ع)، واقعه غدیر خم، حادثه کوچه بنی‌هاشم و... آشنا می‌شوند. علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از ۱۰ تا ۲۱ بهمن هر روز از ساعت 18 و 30 دقیقه تا 22 و 30 دقیقه به خیابان پیروزی خیابان نبرد شمالی خیابان پاسدار گمنام بعد از میدان امام حسن مجتبی(ع) پلاک ۱۱۷ مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر