jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۴۶۰۲   ۱۸ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

قاتل مامور جوان بعداز 14 سال فرار در غرب کشور بازداشت شد.

سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران به سایت پلیس گفت: 14 سال پیش یکی از ماموران انتظامی به نام سیروس فولادوند هنگام گشتزنی در جاده شهریار به ملارد به خودرویی مشکوک شد. او از راننده خواست که توقف کندو مدارک شناسایی‌اش را به پلیس تحویل دهد که او از این کار امتناع کرد و با کلتی که همراه داشت به سمت مامور جوان شلیک کرد و او را به شهادت رساند.
وی افزود: از آن زمان پلیس در جست‌وجوی این متهم فراری بود تا این‌که سرانجام آخرین مخفیگاه او درشهر بناب شناسایی و او بازداشت شد.
متهم در بازجویی اولیه اعتراف کردکه آن روز داشته خشاب را جا به جا می‌کرده که ناگهان تیری از سلاحش شلیک و بعد از اصابت به مامور جوان باعث مرگ او شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر