jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۴۶۰۲ ۱۸ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

قاتل مامور جوان بعداز 14 سال فرار در غرب کشور بازداشت شد.

سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران به سایت پلیس گفت: 14 سال پیش یکی از ماموران انتظامی به نام سیروس فولادوند هنگام گشتزنی در جاده شهریار به ملارد به خودرویی مشکوک شد. او از راننده خواست که توقف کندو مدارک شناسایی‌اش را به پلیس تحویل دهد که او از این کار امتناع کرد و با کلتی که همراه داشت به سمت مامور جوان شلیک کرد و او را به شهادت رساند.
وی افزود: از آن زمان پلیس در جست‌وجوی این متهم فراری بود تا این‌که سرانجام آخرین مخفیگاه او درشهر بناب شناسایی و او بازداشت شد.
متهم در بازجویی اولیه اعتراف کردکه آن روز داشته خشاب را جا به جا می‌کرده که ناگهان تیری از سلاحش شلیک و بعد از اصابت به مامور جوان باعث مرگ او شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر