jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۱۸۷۹ ۰۶ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

به‌طور معمول در این فصل سال سیدنی آب‌و‌هوایی گرم دارد، اما بارش تگرگ‌هایی به اندازه توپ تنیس مردم این شهر را شگفت‌زده کرده است.

به گزارش مهر، روز کریسمس در شهر سیدنی استرالیا تگرگ بارید. حجم برخی از دانه‌های تگرگ به اندازه توپ گلف و توپ تنیس بود. این توفان ناگهانی به استخرها و خودروها خسارت زد. جالب آن‌که عکس‌های کاربران از توفان ناگهانی نشان داد برخی دانه‌های تگرگ به شکل گل بوده‌اند. به‌طور معمول در این فصل سال سیدنی آب و هوایی بسیار گرم را تجربه می‌کند. اما تکه‌های یخی که در اشکال و ابعاد مختلف از آسمان باریدند، همه را شگفت‌زده کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر