jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۸۹۷   ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازیگر «میلیونر زاغه نشین» هم به جمع فیلمسازان سینما می‌پیوندد. دیو پاتل بازیگر هندی تبار سینما،«پول میمون» را در شهر بمبئی جلوی دوربین می‌برد.

خود او هم در این درام انتقام جویانه و اکشن بازی خواهد داشت. داستان فیلم برمبنای فرهنگ موجود در هند نوشته شده است و در هند امروزی اتفاق میافتد. در این داستان، پاتل جوانی است که بعد از رهایی از زندان، خودش را در جامعهای طمع زده پیدا میکند. او که بهدنبال رستگاری است، مشکلات زیادی را پیش پای خود میبیند. پاتل در کار نگارش فیلمنامه هم همکاری داشته است.

تماشاگران سینما اولین بار دیو پاتل را در درام اجتماعی میلیونر زاغهنشین دنی بویل دیدند. با این فیلم، او به دنیای سینمای انگلیسی زبان راه پیدا کرد.

پاتل در سال 2016 برای بازی در «شیر» در مقابل نیکول کیدمن، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. /گاردین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر