jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۸۹۷   ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازیگر «میلیونر زاغه نشین» هم به جمع فیلمسازان سینما می‌پیوندد. دیو پاتل بازیگر هندی تبار سینما،«پول میمون» را در شهر بمبئی جلوی دوربین می‌برد.

خود او هم در این درام انتقام جویانه و اکشن بازی خواهد داشت. داستان فیلم برمبنای فرهنگ موجود در هند نوشته شده است و در هند امروزی اتفاق میافتد. در این داستان، پاتل جوانی است که بعد از رهایی از زندان، خودش را در جامعهای طمع زده پیدا میکند. او که بهدنبال رستگاری است، مشکلات زیادی را پیش پای خود میبیند. پاتل در کار نگارش فیلمنامه هم همکاری داشته است.

تماشاگران سینما اولین بار دیو پاتل را در درام اجتماعی میلیونر زاغهنشین دنی بویل دیدند. با این فیلم، او به دنیای سینمای انگلیسی زبان راه پیدا کرد.

پاتل در سال 2016 برای بازی در «شیر» در مقابل نیکول کیدمن، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. /گاردین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

وظیفه سخت دولت بعد

وظیفه سخت دولت بعد

حضور پرشور مردم انقلابی پای صندوق‌ های رای در انتخابات 1400 نشان از این دارد که با وجود همه مشکلات، ناکارآمدی، معضلات اقتصادی و معیشتی، مردم همچنان پای آرمان‌های نظام و انقلاب و شهدا ایستاده‌اند و به فرمایش رهبر معظم انقلاب و دعوت ایشان لبیک گفتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر