jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۸۹۷   ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازیگر «میلیونر زاغه نشین» هم به جمع فیلمسازان سینما می‌پیوندد. دیو پاتل بازیگر هندی تبار سینما،«پول میمون» را در شهر بمبئی جلوی دوربین می‌برد.

خود او هم در این درام انتقام جویانه و اکشن بازی خواهد داشت. داستان فیلم برمبنای فرهنگ موجود در هند نوشته شده است و در هند امروزی اتفاق میافتد. در این داستان، پاتل جوانی است که بعد از رهایی از زندان، خودش را در جامعهای طمع زده پیدا میکند. او که بهدنبال رستگاری است، مشکلات زیادی را پیش پای خود میبیند. پاتل در کار نگارش فیلمنامه هم همکاری داشته است.

تماشاگران سینما اولین بار دیو پاتل را در درام اجتماعی میلیونر زاغهنشین دنی بویل دیدند. با این فیلم، او به دنیای سینمای انگلیسی زبان راه پیدا کرد.

پاتل در سال 2016 برای بازی در «شیر» در مقابل نیکول کیدمن، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. /گاردین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر