jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۶۸۹۷ ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازیگر «میلیونر زاغه نشین» هم به جمع فیلمسازان سینما می‌پیوندد. دیو پاتل بازیگر هندی تبار سینما،«پول میمون» را در شهر بمبئی جلوی دوربین می‌برد.

خود او هم در این درام انتقام جویانه و اکشن بازی خواهد داشت. داستان فیلم برمبنای فرهنگ موجود در هند نوشته شده است و در هند امروزی اتفاق میافتد. در این داستان، پاتل جوانی است که بعد از رهایی از زندان، خودش را در جامعهای طمع زده پیدا میکند. او که بهدنبال رستگاری است، مشکلات زیادی را پیش پای خود میبیند. پاتل در کار نگارش فیلمنامه هم همکاری داشته است.

تماشاگران سینما اولین بار دیو پاتل را در درام اجتماعی میلیونر زاغهنشین دنی بویل دیدند. با این فیلم، او به دنیای سینمای انگلیسی زبان راه پیدا کرد.

پاتل در سال 2016 برای بازی در «شیر» در مقابل نیکول کیدمن، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. /گاردین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر