jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۶۲۱۷   ۲۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فرشید اسماعیلی روز یکشنبه در جلسه کمیته انضباطی استقلال تک و تنها حاضر شد، چراکه روزبه چشمی به‌خاطر حضور در اردوی تیم‌ملی نمی‌توانست و مجبور بود وکیلش را بفرستد. او رفت حرف‌هایش را زد، به دفاع از خود پرداخت و به فتحی، سرپرست باشگاه گفت قصدی برای ناراحتی او نداشته، بلکه چون دلش برای تیم می‌سوخته حرف‌هایش را زده است.

اسماعیلی همچنین تاکید کرده حرفهایی که به زبان آورده حرفهای خودش نبوده، بلکه حرفهای مجموعه تیم بوده است. بعد از شنیدن صحبتهای او و بحثهایی که صورت گرفت، در نهایت اجازه بازگشت این بازیکن به تمرینات صادر شد. در همین حال خطیر، معاون ورزشی باشگاه هم میگوید: اسماعیلی به باشگاه آمد و چشمی هم وکیلش را به جلسه کمیته انضباطی فرستاد چون خودش در تیم ملی حضور داشت. هر دو بازیکن از بازیکنان خوشاخلاق و با آتیه فوتبال ایران هستند. ما در باشگاه نمیخواهیم برخورد قهری با این بازیکنان داشته باشیم. در جلسه حتی اسماعیلی رو به وینفرد شفر گفت: عذرمیخواهم، بگذارید به تمرینات تیم برگردم. دوست دارم برای استقلال بازی کنم و مفید باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر