jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۵۴۷۵   ۱۹ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مهدی ساعی تهیه‌کننده برنامه رادیویی «کوی نشاط» از شروع ضبط فصل جدید این برنامه رادیویی از امروز خبر داد.

مهدی ساعی تهیهکننده کوی نشاط در گفتوگو با مهر با اشاره به ضبط فصل جدید این برنامه در رادیو ایران بیان کرد: ما ضبط فصل جدید کوی نشاط را از امروز شروع میکنیم و پخش آن نیز از پنجشنبه 24 آبان آغاز میشود.

وی درباره تغییرات این فصل توضیح داد: پیش از این بهنام قربانی مجری برنامه بود که در این فصل ابوالفضل آقاخانی اجرا را برعهده گرفته است. همچنین بخشهای جدیدی در حوزه طنز به برنامه اضافه کردهایم و شخصیتهای جدیدی داریم که نویسندههای برنامه در حال نگارش جزئیات این تیپها هستند. این برنامه‌ساز رادیو با اشاره به رویکرد برنامه کوی نشاط گفت: با توجه به گرانی‌ها و شرایط اقتصادی در جامعه امروز، بخش زیادی از فصل جدید کوی نشاط به گرانی و معیشت مردم می‌پردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها