jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۳۰۶۳ ۰۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

درام دلهره‌آور و پرتنش «آسمان صاف» با بازی دایان لین و متیو مکوناهی آماده نمایش شد. آن هاتاوی هم دیگر بازیگر مهم این فیلم است و استیون نایت کارگردانی آن را به عهده دارد. داستان فیلم درباره کاپیتان یک قایق ماهیگیری است که با ورود همسر سابقش به زندگی خود، با مشکلی بزرگ روبه‌رو می‌شود. زن که بتازگی دوباره ازدواج کرده، از شوهر سابق می‌خواهد در کشتن همسر تازه به او کمک کند. مرد بزودی متوجه می‌شود مسائلی در پشت‌پرده وجود دارد، که عمیق‌تر و بحث‌برانگیزتر از آن چیزهایی است که زن قبلی اش می‌گوید و ادعا می‌کند. به نوشته ورایتی، آسمان صاف برای نمایش عمومی در اواخر ماه ژانویه آماده می‌شود. دایان لین که امید زیادی به موفقیت این فیلم دارد، خودش را آماده حضور در فصل ششم و پایانی «خانه پوشالی» شبکه نتفلیکس می‌کند. کار فیلمبرداری این درام سیاسی که داستانش در کاخ سفید رخ می‌دهد، ماه آینده آغاز می‌شود. لین در عین حال، در «رومانف‌ها»ی آمازون هم بازی خواهد کرد. متیو وینر کارگردانی این مجموعه را به‌عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر