jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۷۱۱۱۷   ۲۶ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۰:۴۶

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف بیش از 19 کیلوگرم گل از یک قاچاقچی مواد مخدر در تهران خبر داد.

گل فروش تهران دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد بخشنده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در رابطه با قاچاق مواد مخدر روانگردان، تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به این پرونده را بر عهده گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار است و نسبت به قاچاق مواد روانگردان گل از غرب کشور به پایتخت اقدام می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهم با استفاده از خودرو سواری خود قصد قاچاق مواد روانگردان از استان کرمانشاه به تهران را داشت، گفت: با هماهنگی مقام قضایی و کسب مجوز تیم عملیاتی پلیس برای دستگیری متهم به محورهای مواصلاتی تهران اعزام شدند.

وی افزود: پس از چند ساعت گشت زنی تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر در بزرگراه‌های پایتخت سرانجام خودرو متهم در بزرگراه همت شناسایی شد و متهم مذکور توسط پلیس تحت تعقیب قرار گرفت.

سرهنگ بخشنده گفت: ماموران پلیس در یک فرصت مناسب نسبت به دستگیری متهم اقدام کردند و در بازرسی از خودرو وی 19 کیلو و 200 گرم مواد روانگردان گل که در 4 بسته تهیه و در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر