jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۹۴۹۲   ۱۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بهرام شفیع، گزارشگر و مجری مشهور برنامه‌های ورزشی تلویزیون که نامش با برنامه «ورزش و مردم» گره خورده بود عصر روز گذشته در بیمارستان‌ بهمن تهران جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش خبرنگار جامجم، شفیع در حالی راهی دیار ابدی شد که در 62 سالگی به دلیل ناراحتی قلبی بستری بود. او از اوایل دهه شصت در شبکه اول سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار بود. شفیع را میتوان از نخستین نسل برنامهسازان ورزشی دانست که بعد از انقلاب و از دهه شصت راهی تلویزیون شدند.

شفیع در چند سال گذشته هم رئیس فدراسیون هاکی بود و تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش میبرد و مدت ها بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

برنامه ورزشی او که یکی از قدیمیترین برنامههای ورزشی رادیو تلویزیونی محسوب میشود سالها صبحهای جمعه مهمان خانواده چند میلیون ایرانی از چند نسل بود. بسیاری از گزارشگران و برنامهسازان تلویزیونی مانند عادل فردوسیپور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی در سابقه فعالیت حرفهای خود در برنامههای ورزشی تلویزیون با این برنامه هم سابقه همکاری دارند. شفیع در مورد «ورزش و مردم» گفته بود این برنامه برای شبکه اول سیما یک تاریخ است. روزنامه جامجم ضایعه درگذشت این همکار قدیمی تلویزیون را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش ایران تسلیت میگوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر