jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۱۱۶۹۱۱۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

علی حسن‌بیگی از شیراز: با سلام، خداقوت و خسته نباشید حضور کارکنان هفته نامه تپش.گزارش ویژه این هفته(هشدارهای پلیس آگاهی ـ موبایل قاپی) بسیارعالی بود. ای‌کاش استمرار داشته باشد تا این جرم نیز کاهش چشمگیری پیدا کند.

میثم محمدی از تهران: داستان شبح روستا خیلی خوب بود و ما منتظر داستان بعدی هستیم. امیدواریم که سرگذشت داستان دوم به ماجرای بازگشت تپش به 16 صفحه دچار نشود.

عباس فاتحی از تهران: بهتر است به جای گزارشهای بلند که خواندن آن وقتگیر است از گزارشهایی مثل موبایل قاپی استفاده کنید. من بعد از این گزارش در خیابان فقط با هندزفری صحبت میکنم و خیالم راحت است که موبایل قاپان را کیش و مات میکنم.

مرضیه سلیمانی از تهران: درباره آسیبهای فضای مجازی بیشتر بنویسید تا جوانها
آگاهتر شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر