jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۶۷۹۹۵   ۱۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۰

فرمانده انتظامی شهرستان نور از خودکشی یک مرد پس از همسرکشی خبر داد.

خودکشی پس از قتل همسر

به گزارش جام جم آنلاین، محمد زمان شالیکار در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: شب گذشته در روستای زرین کلا از توابع بخش مرکزی شهرستان نور در ساعت حدود 21، اختلاف و درگیری خانوادگی بین زن و شوهر منجر به قتل شد.

وی تصریح کرد: این مرد، طی مشاجره صورت گرفته، همسر خود را از ناحیه گردن دچار مصدومیت کرده که در نهایت به فوت آن می انجامد.

فرمانده انتظامی نور یادآور شد: شوهر پس از مرگ همسر اقدام به خودکشی کرده که با رسیدن نیروی انتظامی و اوژانس، به بیمارستان قائمشهر انتقال و در حال حاضر وضعیت جسمانی رو به بهبود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر