jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۶۶۸۵۳   ۰۷ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۹:۴۱

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، با اعلام دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در غرب تهران، گفت: این متهم با خودروی خود اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کرد وبا تلاش ماموران پایگاه دوم این پلیس، دستگیر شد.

جزییات دستگیری گل فروش تهران

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد بخشنده، در گفتگو با میزان گفت: با دریافت گزارشات مردمی مبنی بر جابجایی مواد مخدر گل توسط یکی از توزیع کنندگان سابقه دار با خودروی سواری در خیابان کوهسار، موضوع در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

وی افزود: پس از رصد اطلاعاتی و اقدامات پلیسی، خودروی موصوف شناسایی و راننده آن دستگیر و در بارزسی از خودرو ۳۳۰ گرم مواد مخدر از نوع «گل»، یک قبضه سلاح سرد و یک دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خاطر نشان کرد، پس از کشف مواد مخدر و دیگر ادوات، متهم به پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن به جرم خود اعتراف و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر