jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۰۹۹ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شرکت یوروک که به دلیل تولید محصولات فناوری عجیب و خاص شهرت دارد، ساعت مچی تازه‌ای را عرضه کرده که از امکانات خاص و جالبی برخوردار است. به گزارش فارس، این ساعت مچی که توسط موسسان شرکت یادشده یعنی فلیکس برمگارتنر و مارتین فری تولید شده هم امکانات ساعت‌های سنتی آنالوگ و دیجیتال را دارد و هم از ویژگی‌های خاص و طراحی منحصر به فردی برخوردار است. قاب این ساعت از فولاد و سنگ مصنوعی و مجهز به پیچ‌ها و قطعاتی برای مشاهده ساعت از کنار است تا فرد برای مطلع شدن از وقت مجبور به گرداندن ساعت روی مچ دستش نباشد. نمایشگر این ساعت عجیب و غریب هم دوتکه است که مشاهده وقت را به دلخواه کاربر ممکن می‌کند و جالب آنکه بخش وسطی این ساعت با قابی ویژه پوشانده شده است. در طراحی بخش‌های مکانیکی این ساعت از نیکل و آلومینیوم تقویت شده، استفاده شده تا بر استحکام آن افزوده شود. شیشه این ساعت نشکن و ابعاد آن ۴۲ در ۱۵ میلی‌متر است و تا عمق ۳۰ سانتی‌متری آب آسیب نمی‌بیند. قیمت این ساعت ۱۳۴ هزاردلار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر