مرد میانسال پس از 2 هفته به قتل اعتراف کرد

سکوت مرد همسرکش شکست

مرد میانسال که به‌خاطر اختلاف خانوادگی زنش را در شرق تهران کشته بود، بعد از دو هفته سکوت اعتراف کرد.
کد خبر: ۱۱۶۴۲۳۹

به گزارش جامجم، ظهر 6 شهریور امسال ماموران کلانتری جوادیه تهرانپارس مرگ مشکوک زنی 43 ساله را به بازپرس جنایی تهران گزارش کردند.

رد کبودی دورگردنش دیده میشد که به نظر میرسید به قتل رسیده است. بنابراین شوهرش بازداشت شد. اومدعی بود ساعت 9 صبح برای هواخوری به بوستان محلهشان در شرق تهران رفته و زمانی که بازگشته متوجه شده همسرش دچار گازگرفتگی شده است.

در ادامه پزشکی قانونی نظر داد زن میانسال براثر خفگی به قتل رسیده است. ماموران به تحقیق از والدین مقتول و دو پسر او پرداختند که معلوم شد، متهم پرونده معتاد است و خانوادهاش را مدام اذیت میکرده و دعوا و اختلاف میان آنها بوده است.

سرانجام بعد از دو هفته او به جنایت اعتراف کرد. متهم روز سهشنبه نزد بازپرس جنایی دادسرای تهران به تشریح ماجرای جنایت پرداخت و گفت: ما 22سال پیش ازدواج کرده و دو پسر داریم. معتادم و کار درستی نداشتم و بهخاطر اعتیادم، به من احترام نمیگذاشتند. کتککاری مدام در خانهمان رخ میداد و پسر بزرگم هم طرفدار مادرش بود.

مرد همسرکش افزود: چند روز قبل، تصمیم به قتل زنم گرفتم. روز حادثه من در اتاقم و زنم هم در اتاق نشیمن خوابیده بود. ساعت 8 صبح بیدار شدم و صبحانه خوردم. شیر گاز آشپزخانه را بازکردم تا او براثر مسمومیت فوت کند. بعد خانه را ترک کرده و به بوستان محلهمان رفتم. گوشیام در خانه بود برای بردن آن بازگشتم که بعد از دو ساعت متوجه شدم او هنوز زنده است. دستانم را دور گردنش حلقه کردم که بیدار شد. انگشتان دست چپم را گاز گرفت، تا نجات پیدا کند که محکم گردنش را فشار دادم. او تقلا میکرد و بعد از ده دقیقه فوت شد. سطل زباله را بیرون بردم، نیم ساعت بعد بازگشتم و دادو فریاد راه انداختم. با صحنهسازی میخواستم مرگش را مسمومیت با گاز نشان دهم.

تحقیقات از متهم در حالی ادامه دارد که والدین مقتول و دوپسر او با حضور در پلیس آگاهی برای عامل جنایت درخواست قصاص کردهاند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها