فرمانده انتظامی تهران خبر داد؛

کشف ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی که هر کدام از آنها می توانست چالشی بزرگ برای نظام محسوب شود از سوی کارآگاهان زبده پلیس پایتخت کشف شده است.
کد خبر: ۱۱۶۲۱۶۷
کشف ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در اجرای طرح های مختلف به دنبال اثر بخشی و ارتقاء سطح احساس امنیت در جامعه هستیم، بیان کرد: در طول یکسال گذشته تلاش کرده ایم در حوزه های مختلف نظیر راهنمایی و رانندگی، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و ... تحولی ایجاد کرده و از حداکثر توان و ظرفیت تجهیزات و نفرات خود در راستای نیل به امنیت پایدار استفاده کنیم در حقیقت در ماموریت های خود به دنبال ایجاد فضا و جوی مثبت در جامعه هستیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات پلیس آگاهی این فرماندهی، گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی که هر کدام از آنها می توانست چالشی بزرگ برای نظام محسوب شود از سوی کارآگاهان مجرب و زبده پلیس پایتخت کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی به اجرای طرح های رعد در تهران بزرگ اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح ها، نقطه عطفی در کار کلانتری های تهران به شمار می آید همچنین از کلیه امکانات، تجهیزات و توان کلانتری ها در این رابطه استفاده می شود.

وی افزود: با اجرای طرح رعد، رقابتی در بین کلانتری ها ایجاد شده به گونه ای که هر کلانتری به دنبال ارتقاء کمیت و کیفیت عملکرد خود می باشد که بحمدالله رضایت شهروندان را در محلات مختلف تهران را به همراه داشته است.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: محصول همه تلاش های همکاران من در پلیس پایتخت، رضایت از عملکرد و نیز اعتماد مردم به پلیس را به همراه داشته که نتایج آخرین نظرسنجی یکی از معتبرترین مراکز نظر سنجی کشور موید این امر است.

سردار رحیمی با بیان اینکه در راستای ارتقاء آموزش و اهتمام به مسایل اخلاقی و اعتقادی کارکنان گام های بلندی برداشته ایم، خاطرنشان کرد: همواره بر این امر تاکید داشته ام که برای سلامت و صیانت سازمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد زیرا معتقد هستیم نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی به شمار می آید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها