jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۹۷۵۱   ۲۸ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

دیدگاه‌هایی که کاربران در پست‌های اینستاگرامی ثبت می‌کنند در اغلب موارد برای فردی که مطلب را در این شبکه اجتماعی منتشر کرده ارزشمند است، اما گاهی برخی دیدگاه‌ها نه تنها ارزشی ندارند، بلکه بهتر است حذف شوند یا از دید دیگر کاربران پنهان شوند.

احتمالا با روش پنهان یا حذف کردن دیدگاه از یک مطلب آشنا هستید و همانطور که میدانید در این روش باید بهصورت تکتک دیدگاهها را بررسی و حذف کنید، در حالی که ممکن است یکی از کاربرانی که مطالب شما را دنبال میکند با نیت قبلی قصد تخریب شما را داشته باشد و دیدگاههایی را که برای شما ناخوشایند است برای تمام مطالبتان به ثبت برساند.

اگر وقت ندارید این دیدگاهها را بهصورت مستمر بررسی کنید و میخواهید بهجای یک دیدگاه، دریافت دیدگاه از یک کاربر خاص را برای همیشه مسدود کنید کافیست از این روش کمک بگیرید:

اپلیکیشن اینستاگرام را در دستگاه هوشمند خود اجرا کنید.

از پایین- سمت راست روی آیکون پروفایل خود فشار دهید.

از بالا- سمت راست روی آیکون منوی اصلی که توسط سه نقطه زیر یکدیگر بهنمایش درآمده فشار دهید.

در صفحه تنظیمات اپلیکیشن، گزینه comment control را پیدا کرده و روی آن فشار دهید.

در مقابل گزینه Block Comment From روی گزینه 0people فشار دهید.

روی کادر جستوجو فشار داده و آیدی یا نام مخاطب موردنظر را وارد کنید.

در پایان روی گزینه Block در مقابل نام مخاطب موردنظر فشار دهید.

نکته: برای خارج کردن هریک از کاربران از فهرست مسدود شدهها برای ثبت دیدگاه، کافی است مراحل یک تا 5 را تکرار کرده و روی گزینه Unblock در مقابل نام مخاطب موجود فشار دهید.

توجه: کاربرانی که نام آنها در فهرست مسدود شدههای ثبت دیدگاه قرار گرفته از مسدود شدن خود مطلع نخواهند شد و هرگاه دیدگاهی برای مطالب شما ثبت کنند بهطور خودکار دیدگاه آنها از دید دیگر کاربران پنهان خواهد ماند.

تغییر زبان گوگل

برای افرادی که با اینترنت و وبگردی در سایتهای مختلف سر و کار دارند، جستوجو در گوگل و یافتن نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن یکی از لذتبخشترین کارها بهشمار
میرود.

همانطور که میدانید گوگل روی دستگاههای مختلف باتوجه به تنظیمات دستگاه یا موقعیت جغرافیایی شما، زبان رابط کاربری را بهطور خودکار به منطقه جغرافیایی شما تغییر میدهد.

بهعنوان مثال ممکن است شما را در ایران تشخیص دهد و محیط کاربری و نتایج را به زبان فارسی نمایش دهد و ممکن است شما بهدلیل موارد امنیتی دسترسی به اطلاعات دستگاه را مسدود کرده یا منطقه زمانی دستگاه خود را روی کشوری بجز ایران ثبت کرده باشید و گوگل نیز در زبانی بجز زبان فارسی، رابط کاربری سایت را به شما نشان دهد.

آیا میدانید در هر شرایطی میتوانید رابط کاربری جستوجوگر گوگل را به زبان دلخواه خود تغییر دهید؟ بهعنوان مثال میتوانید آن را فارسی کرده یا از فارسی به انگلیسی یا هر زبان دیگری تغییرات را اعمال کنید.

برای انجام این کار کافی است از این ترفند ساده کمک بگیرید:

ابتدا به سایت گوگل مراجعه و عبارت موردنظر خود را جستوجو کنید.

پس از بهنمایش درآمدن فهرست نتایج روی گزینه Settings در زیر نوار جستوجو کلیک و از منوی بهنمایش درآمده Languages را انتخاب کنید.

از فهرست زبانهای موجود، زبان دلخواه خود را انتخاب کنید. (در صورتیکه زبان موردنظر را مشاهده نمیکنید روی گزینه Show more کلیک کنید)

با کلیک روی گزینه Save تغییرات را ذخیره کرده و نتیجه را مشاهده کنید.

امیر عصاری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر