jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۵۶۳۴   ۰۴ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی ازویژگی‌های لیگ هجدهم خالی شدن از ملی‌ پوشانی است که جام جهانی روسیه برای تیم ملی ایران بازی می‌کردند.

از بین 23 بازیکنی که کارلوس کیروش برای حضور در مسابقات جام جهانی به روسیه برد، 16 بازیکن فرصت بازی کردن در این مسابقات را پیدا کردند. علیرضا بیرانوند، مجید حسینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی و وحید امیری که فرصت بازی در جامجهانی را پیدا کردند، همگی جز بازیکنان لیگ برتر محسوب میشدند. حالا لیگ در حالی از امشب شروع میشود که از بین این پنج بازیکن، تنها بیرانوند و چشمی در لیگ برتر باقی ماندهاند.

امید ابراهیمی اولین بازیکن تیم ملی بود که بعد از جامجهانی لژیونر شد و به الاهلی قطر پیوست. وحید امیری که عنوان برترین بازیکن لیگ هفدهم را به دست آورد، با قراردادی دو ساله به ترابزون ترکیه پیوست. مجید حسینی هم آخرین مراحل خود برای پیوستن به همین باشگاه ترکیهای را پشتسر میگذارد. اگر بخواهیم به نیمکتنشینان تیم ملی در روسیه هم نگاهی بیاندازیم، تنها سه بازیکن امسال در لیگ برتر بازی میکنند. محمدرضا خانزاده که فصل پیش در پدیده مشهد توپ میزد، برای فصل جدید هنوز تیم خود را انتخاب نکرده و شایعات از حضور او در تراکتور حکایت میکند. پژمان منتظری همچنان در قلب دفاع استقلال حضور دارد و مهدی ترابی یک نیمفصل برای سایپا بازی میکند و سپس به پرسپولیس میآید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر