jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۹۵۱۳   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۸:۵۲

وریا غفوری در حالی که هنوز حسرت بزرگ جام جهانی بر دل او مانده است با استقلال تمدید می کند.

وریا غفوری به زودی تمدید می‌کند

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرگزاری برنا خبر فوق العاده ای برای شفر و استقلالی ها دارد. اینکه وریا غفوری تصمیم گرفته قراردادش با استقلال را تمدید کند. از مدتها قبل بحث تمدید قرارداد وریا به گوش می رسید اما در شرایطی که معاون استقلال اعلام کرده بود او تا قبل از پایان ماه خرداد قراردادش را تمدید خواهد کرد این اتفاق رخ نداد تا آبی ها نگران وضعیت یکی از مهره های کلیدی تیمشان شوند با این همه ستاره استقلال در فصل گذشته، در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده به زودی قراردادش را تمدید می کند تا خیال آبی ها راحت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها