jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۱۵۹   ۰۲ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

لباس، ساعت و وسایل شخصی جری لوئیس، کمدین بزرگ آمریکایی به حراج گذاشته می‌شوند.

به گزارش فارس و به نقل از هالیوود ریپورتر، دنیل دختر جری لوئیس در مورد فروش متعلقات پدرش گفت: میان آیتمهای این حراج برخی از باارزشترین متعلقات پدرم همچون ساعت مدل «کارتیه» با 18 قیراط جواهر وجود دارد که آن را از سَمی دِیویس جونیور هدیه گرفته بود. پدرم یک ساعتباز بزرگ بود. ساعتهایش در کنار دوربینهای عکاسی کنون از ارزشمندترین اشیای این مجموعه هستند.

سمی دِیویس سال 1988 هنگام که اولین همکاریاش در فیلم «بالی» در لاسوگاس را با پدرم آن را داد به او هدیه کرد. آنها مانند دو برادر بودند و خیلی به هم عشق میورزیدند. این حراجی همچنین شامل جواهرات شخصی، عینکهای آفتابی، چند سلاح گرم و صدها وسیله شخصی دیگر ازجمله توپ فوتبال طراحی شده با آرم جامجهانی است. شرکت لویی ووتون سال 1998 یکسری توپ چرم مخصوص جام جهانی تولید کرد و آنها را به چهرههای معروف داد و از آنها خواست با آن توپها عکس بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر