jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۳۳۲۰   ۰۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در حالی که خبرهایی از مذاکرات اراک، رفسنجان و حتی کرمان با اکبر میثاقیان برای فصل آینده لیگ دسته اول شنیده می‌شود، دیروز تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز نیز به این جمع اضافه شده است. اکبر میثاقیان با کارنامه بالا آوردن 6 تیم به لیگ‌برتر از جمله مربیان گرانقیمت متخصص در لیگ یک به حساب می‌آید. شانس و انحصار جذب بازیکنان سرباز از سراسر کشور برای فجر سپاسی شیراز پس از واگذاری تراکتورسازی به بخش خصوصی و حمایت همه جانبه مسئولان استان فارس برای بازگرداندن این تیم بی‌حاشیه به لیگ‌برتر، معادلات را برای قبول این اتفاق واقعی‌تر کرده و شنیده‌ها نیز حاکی از آن است که طی همین هفته تکلیف حضور میثاقیان در شیراز مشخص خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر