jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۷۰۹۹ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مهدی طارمی، سال گذشته با 18 گل زده برای پرسپولیس توانست آقای گل لیگ برتر شود.

امسال او شروع نسبتا خوبی در پرسپولیس داشت، ولی خیلی زود خبر رسید محروم شده و نمی‌تواند برای قرمزها بازی کند. بعد از محرومیت او، علی علیپور تبدیل به فوروارد نوک قرمزها شد و توانست توقعات را به طور کامل برآورده کند. او دربیشتر مسابقات حساس فصل گل زد و توانست با گلزنی برابر ذوب‌آهن رکورد فصل قبل طارمی را بشکند و با 19 گل زده، همچنان در صدر جدول قرار گیرد. شنیده می‌شود بعد از این اتفاق، طارمی و علیپور با هم صحبت کرده اند و مهاجم سابق قرمزها به علیپور به خاطر درخشش و همین طور شکستن رکورد فصل قبل او، تبریک گفته و تاکید کرده برایش آرزوی بهترین‌ها را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر