jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۶۹۹۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

می‌گوید اگر به گذشته برگردد اولین چیزی که یادش می‌آید آسمان کاشان است. شهری که در آن زندگی کرده‌اید و بزرگ شده ‌است. می‌گوید سال‌های نخست زندگی‌اش را در آن سپری کرده و به یاد دارد که می‌شده شب‌ها یکی‌یکی ستاره‌ها را در آن بچیند. انگار هیچ فاصله‌ای بین او و آسمان نبوده است. امین‌الله رشیدی خواننده پیشکسوت کشورمان که علاوه‌بر موسیقی، فرش را هم خوب بلد است و در عرصه طراحی نقشه قالی فعالیت کرده، امروز 93 ساله می‌شود. او درست در چنین روزی در سال 1304 به دنیا آمده و می‌توان گفت شیوه اش در خوانندگی و آهنگ‌سازی، مرز میان سنت و نوگرایی است و به قول خودش حد وسط را انتخاب کرده است. برای این خواننده بهترین آرزوها را داریم و تولدش را تبریک می‌گوییم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر