jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۲۹۵۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۷  |  ۲۰:۰۰

رئیس کلانتری 145 ونک از دستگیری یک توزیع کننده حرفه ای موادمخدر در محدوده میدان ونک خبر داد.

مواد فروش ونک دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ دراین باره گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فعالیت یکی از توزیع کنندگان حرفه‌ای و با سابقه مواد مخدر در مرکز تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرارگرفت و آنان متوجه شدند که این فرد به طور مستمر اقدام به توزیع مواد مخدر صنعتی کرده است.

وی با بیان اینکه مأموران کلانتری 145 ونک شناسایی و دستگیری متهم را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند، گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که یکی از توزیع کنندگان حرفه ای مواد افیونی که دارای چندین سال سابقه است در حوالی میدان ونک اقدام به توزیع مواد مخدر کرده است که با هماهنگی مقام قضایی و طی یک عملیات ضربتی توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از وی، مقادیری مواد مخدر به طور بسته بندی شده و آماده برای فروش کشف و ضبط شد.

به گفته رییس کلانتری 145 ونک در این عملیات ضربتی، یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر