jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۲۰۴   ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک مرجع دینی عراق با بیان این که منطقه امروز به بشکه باروت تبدیل شده است، اعلام کرد، بغداد و اربیل باید دیدارهای سازنده بیشتری با یکدیگر داشته باشند. به گزارش العالم، محمد تقی المدرسی، مرجع دینی عراق دیروز طی سخنانی درباره «هرگونه فتنه ناگهانی» هشدار داد و گفت: منطقه امروز به بشکه باروت تبدیل شده است و هرگونه فتنه انگیزی ممکن است منجر به فاجعه‌ای شود که رهایی از آن بسیار دشوار باشد. او ضمن ابراز تاسف درباره رویدادهای منطقه عفرین سوریه اعلام کرد «تنها راه برای جلوگیری از ظلم علیه ملت‌های منطقه، گفت‌وگوی سازنده برای تحقق عدالت در سایه ارزش‌های دینی و منافع ملی است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر