jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۳۷۹ ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مذاکره با گزینه‌های داخلی و خارجی تمام شد

تیم امید قبل از عید تشکیل می‌شود؟

این روزها شایعات فراوانی درباره تشکیل تیم امید به گوش می‌رسد. شایعاتی که هر روز رنگ و بویی جدید به خود می‌گیرد. آن طور که محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت تلاش مجموعه فوتبال این است که تیم امید قبل از سال نو شکل و سامان بگیرد.

او گفت: کمیته فنی و در راس آن مرتضی محصص و فریدون معینی تاکنون جلسات متعددی با گزینه‌‌ها برگزار کرده و از برخی دیگر برنامه گرفتهاند. در میان گزینههای ایرانی، جواد نکونام قویترین گزینه بود. او جلساتی را با مدیران فدراسیون فوتبال برگزار کرد و اتفاقا گزینه معقول و مناسبی هم به نظر میرسید؛ اما کمیته فنی فقط به همین یک گزینه بسنده نکرد و همین تعدد جلسات با گزینههای مختلف موجب شد نکونام خیلی سریع به درخواست نساجی پاسخ بدهد. علاوه بر او افراد دیگری هم مد نظر بودند. از کرانچار گرفته (که میگویند بخت فراوانی برای این پست دارد) تا حتی امید نمازی که از آمریکا به ایران آمد. علاوه بر اینها دو گزینه خارجی دیگر و یک گزینه ایرانی هم مد نظر کمیته فنی بودند که کمیته فنی نتیجه برنامه و مذاکره با همه اینها را به هیات رئیسه فدراسیون گزارش میکند.

باید دید این همه تلاش و تحرک شدید برای سرو سامان دادن به تیم امید، پیش از آغاز سال جدید به سرانجام میرسد یا خیر؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر