jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۱۹۴۸۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آرسنال موفق شد در شب درخشش آرون رمزی با نتیجه‌ پر گل 5 بر یک اورتون را در هم بکوبد و پیروزی قاطعی در لیگ برتر فوتبال انگلیس به‌دست بیاورد.

آرسن ونگر، سرمربی توپچیهای لندنی بعد از برد پر گل تیمش برابر اورتون، گفت: تاثیر بازیکنان جدید در این پیروزی بسیار پر رنگ بود و من میخواهم هم از اوبامیانگ و هم از هنریک مخیتاریان تشکر کنم که در این دیدار تلاش زیادی کردند و تیم موفق شد نتیجه خوبی را کسب کند. ما میخواهیم هر طور که شده جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاوریم و به همین خاطر این بازی از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است. بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفتهایم کاملا حرفهای و هوشمندانه با تیم هماهنگ شدهاند و در این مسابقه بهترین عملکرد خودشان را نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر