jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۵۰۰   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هوای تبریز برای ششمین روز متوالی در وضعیت ناسالم قرار گرفت. براساس آخرین آمار مرکز سنجش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان، شاخص کیفی هوای کلانشهر تبریز طبق میانگین 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 8 صبح دیروز شنبه، براساس پارامتر ذرات کمتر از 5/2 میکرون، برابر 171 و وضعیت هوا ناسالم برای تمامی گروه‌های جامعه است. شاخص آلودگی هوا اگر زیر 100 پی.اس.آی باشد سالم، بین 100 و 200 ناسالم، بین 200 و 300 وضعیت اضطرار و 300 به بالا وضعیت بحرانی به‌شمار می‌رود. پایداری جوی طی چند روز گذشته اصلی‌ترین عامل آلودگی هواست. دیروز نیز مدارس تبریز به‌دلیل آلودگی هوا تعطیل بود. آلودگی هوا در ارومیه نیز دیروز مدارس را تعطیل کرد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر