jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۳۶۸ ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری و مجید ناصری، مربی دوچرخه‌سواری، معضل دوپینگ در دوچرخه‌سواری را بررسی کردند.

قمری در پاسخ این سوال که چقدر از اخباری که در ارتباط با بحث دوپینگ رکابزنان طی این مدت شنیده‌ایم صحت دارد، به رادیو ورزش گفت: ما از ابتدای سال، مبارزه جدی در ارتباط با دوپینگ داشتیم و با انجام تست‌های سلامت و گرفتن ضمانت نامه از ورزشکاران برای مقابله با این معضل تلاش کردیم. حدود 85 تا 90 درصد مسابقات و اردوهای ما از طریق ستاد ضد دوپینگ کنترل می‌شود. ورزشکارانی که تست‌های دوپینگ آنها در خارج از کشور مثبت اعلام شده است، از طریق باشگاه ها به مسابقات اعزام شده بودند. متأسفانه این مشکلی است که در فضای دوچرخه‌سواری ما وجود دارد.

مجید ناصری در این ارتباط گفت: باید اعتراف کنیم دوپینگ در دوچرخه سواری گسترش پیدا کرده است، در حدی که ما حتی نمونه‌هایی را از ورزشکاران جوان کشورمان داریم. این یک آسیب بزرگ است و باید از آن پیشگیری کرد. تاکنون هم لطمه زیادی از دوپینگ خورده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر