jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۳۶۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری و مجید ناصری، مربی دوچرخه‌سواری، معضل دوپینگ در دوچرخه‌سواری را بررسی کردند.

قمری در پاسخ این سوال که چقدر از اخباری که در ارتباط با بحث دوپینگ رکابزنان طی این مدت شنیده‌ایم صحت دارد، به رادیو ورزش گفت: ما از ابتدای سال، مبارزه جدی در ارتباط با دوپینگ داشتیم و با انجام تست‌های سلامت و گرفتن ضمانت نامه از ورزشکاران برای مقابله با این معضل تلاش کردیم. حدود 85 تا 90 درصد مسابقات و اردوهای ما از طریق ستاد ضد دوپینگ کنترل می‌شود. ورزشکارانی که تست‌های دوپینگ آنها در خارج از کشور مثبت اعلام شده است، از طریق باشگاه ها به مسابقات اعزام شده بودند. متأسفانه این مشکلی است که در فضای دوچرخه‌سواری ما وجود دارد.

مجید ناصری در این ارتباط گفت: باید اعتراف کنیم دوپینگ در دوچرخه سواری گسترش پیدا کرده است، در حدی که ما حتی نمونه‌هایی را از ورزشکاران جوان کشورمان داریم. این یک آسیب بزرگ است و باید از آن پیشگیری کرد. تاکنون هم لطمه زیادی از دوپینگ خورده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر