jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۲۱۹ ۲۵ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نایب‌قهرمانی تیم ملی کانوپولو در مسابقات قهرمانی آسیا برای دختران این ورزش دستاورد بزرگی بود تا فعالیت‌های آینده خود را با انگیزه‌های بیشتر پیگیری کنند.

تکتم آخوندزاده یکی از ورزشکاران این رشته درباره مشکلاتی که در رقابت‌های مالزی داشتند، گفت: قایق‌های بی‌کیفیت ما 17 کیلو بودند. چین‌تایپه از چیزی که فکر می‌کردیم، قوی‌تر ظاهر شد. تجهیزات قایقرانی تیم ما به هیچ‌وجه با تجهیزات بازیکنان چین‌تایپه قابل قیاس نبود. قایق‌های ما بی‌کیفیت بودند و 17 کیلو وزن داشتند در حالی که وزن قایق‌های این تیم فقط هشت کیلو بود. این تیم به تورنمنت اروپایی کانوپولو رفته بود در حالی که ما فقط دو بازی تدارکاتی با تیم جوانان خودمان برگزار کردیم.

آخوندزاده درباره اتفاقی که برای خودش افتاد، گفت: پیش از بازی فینال مقابل چین‌تایپه، قایق من که قبل‌تر توسط یکی از اعضای تیم ملی مردان استفاده شده بود شکست و در حالی که پنج دقیقه از شروع بازی فینال گذشته بود، من همچنان روی نیمکت ذخیره‌ها گریه می‌کردم و منتظر تعمیر قایقم بودم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر