jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۳۷   ۱۷ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

سردار اسکندر مومنی فرمانده انتظامی خراسان صبح دیروز در گفتگو با خبرنگار ما از کشف یک تن تریاک خبر داد در پی اطلاع ماموران انتظامی خراسان مبنی بر ورود یک کاروان حمل مواد مخدر از سیستان و بلوچستان از کویر طبس به مقصد استان گلستان ماموران فرماندهی

کمین گذاری کردند کاروان در بردسکن ، وارد کمین شده و طی درگیری ، یک تن از آنان کشته و بقیه فرار کردند سپس ماموران با چرخبال به تعقیب قاچاقچیان برخاستند که در ارتفاعات با آنان درگیر شدند و پس از دستگیری 3 نفر اعضای کاروان ، یک تن تریاک را کشف و ضبط کردند از ابتدای امسال تاکنون 7 تن مواد مخدر در خراسان کشف شده است و یازده هزار قاچاقچی ، توزیع کننده و معتاد دستگیر شده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر