jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۳۸۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عربستانی‌ها در سال‌های اخیر، بارها و بارها در رسانه‌های خود دست به فرافکنی درباره فوتبال ایران زده‌اند. تازه‌ترین ادعای دروغین را هم ماجد المرشدی، بازیکن سابق الهلال عربستان مطرح کرده است.

این بازیکن که سال 2013 همراه تیمش به ایران سفر کرد تا مقابل استقلال قرار بگیرد، علاوه بر این که حرف‌های بدی علیه تماشاگران زد، ادعاهای واهی و دورغین هم داشت. المرشدی با اشاره به مسمومیت غذایی که در تهران به آن دچار شده بود، اضافه کرد: «پس از بازی، میان‌وعده‌ای که به ما دادند باعث شد بسختی وارد هواپیما شوم و هوشیاری خودم را تا زمانی که به ریاض برگردیم از دست داده بودم و در نهایت هم راهی بیمارستان شدم.» المرشدی در پایان گفت: «این مسائل دیگر مربوط به ورزش نمی‌شود، اما با سکوتی مشکوک از سوی AFC مواجه شدیم. در واقع کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حفظ کرامت و حفاظت از ما واکنشی منفی از خود نشان داد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر