jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۱۰۸۷۷۱۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

آیفون 7 و 8 کلید فیزیکی Home ندارد، اما احساس فشار روی یک کلید فیزیکی توسط موتوری که اپل آن را Taptic نامگذاری کرده، شبیه‌سازی می‌شود.

موتور Taptic لرزش کمی را ایجاد می‌کند که به آن Haptic Feedback می‌گویند و این لرزش هنگام انجام امور مختلفی همچون فعال و غیرفعال کردن گزینه‌ها، بازسازی فهرست ایمیل‌ها، افزایش شدت صوت یا نور صفحه و... ایجاد می‌شود.

در صورتی‌که این لرزش برای شما خوشایند نیست می‌توانید با این روش نسبت به غیرفعال کردن آن در بسیاری از اپلیکیشن‌ها اقدام کنید. (ممکن است در برخی اپلیکیشن‌ها یا بخش‌ها همچنان این لرزش فعال بماند)

از فهرست اپلیکیشن‌ها روی Settings فشار دهید.

به بخش Sounds and Haptics وارد شوید.

کلید مقابل گزینه System Haptics را در وضعیت غیرفعال قرار دهید. (لرزش کمی هنگام تغییر وضعیت کلید احساس خواهید کرد)

توجه: این قابلیت فقط در آیفون 7 و جدیدتر وجود دارد، پس چنانچه از آیفون 6اس یا قدیمی‌تر استفاده می‌کنید ‌دنبال چنین گزینه‌ای در دستگاه خود نباشید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر