jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۰۸۳۲۳۱   ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۲

یکی از اعضای خانواده سرشناس احتشام زاده دار فانی را وداع گفت.

پینگ پنگ باز مطرح ایرانی درگذشت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تابناک ورزشی،حمید احتشام زاده قهرمان اسبق تنیس روی میز ایران و برادر بزرگتر مجید احتشام زاده درآلمان درگذشت. این بازیکن سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران که در بستر بیماری به سر می برد، طی سالهای گذشته در بیمارستانی در آلمان مورد عمل جراحی حنجره قرار گرفته بود اما از آن پس مشکل سرطان حنجره باعث شد نتواند حرف بزند. مرحوم احتشام راده پس از تحمل بیماری طولانی ، شب گذشته در فرانکفورت آلمان درگذشت.
حمید احتشام زاده فرزند امیر احتشام زاده پدر پینگ پنگ ایران و برادر مجید احتشام زاده بازیکن و قهرمان سالهای متمادی تیمهای ملی است که سالهای دور در بوندس لیگای آلمان هم پینگ پنگ حرفه ای بازی می کرد.
حمیدرضا احتشام زاده، یکی از جوانانی بود که در دهه ۱۳۵۰ با استعداد فراوانی که در بازی تنیس روی میز داشت خیلی زود و در سن ۱۸ سالگی به تیم ملی تنیس روی میز ایران راه یافت. وی با پیشرفت سریع در بازی موفق شد با پیروزی بر بازیکنان برتر و معروف کشور زمان خود نایب قهرمان کشور در انفرادی سال ۱۳۵۲ و قهرمان تیمی باشگاههای تهران در سال ۱۳۵۶ باشد. او در مسابقات جهانی ۱۹۷۳ سارایوو (یوگوسلاوی) پیراهن تیم ملی را پوشید. وی در سال ۱۳۵۲ با تیم «ب» ملی ایران به کشور ارمنستان سفر نمود.
یک تصادف باعث مصدومیت شدید دست راکت دار او شد و به این دلیل مجبور شد یک میله آهنی در دست خود بگذارد ولی با این وجود در سالهای اقامت خود در کشور آلمان در لیگ باشگاه های این کشور اروپایی بازی می کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر