jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۰۳۴ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان دوم سرخپوشان در دیدار مقابل استقلال خوزستان عملکرد بدی نداشت و توانست بار دیگر، اعتماد برانکو ایوانکوویچ را جلب کند. البته او رقیب مهمی به نام علیرضا بیرانوند دارد، اما باشگاه در تلاش است قرارداد رادو را هر چه زودتر تمدید کند. رادوشویچ دو شرط گذاشته بود؛ اول این که برانکو بماند و در ثانی، منزلش عوض شود. شرط دوم قطعی شد، اما شرط اول نیاز به کار کارشناسی و مذاکرات بیشتری دارد. شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند قرارداد این بازیکن را تا پایان هفته جاری به صورت قطعی، تمدید کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر