jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۲۹۹۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رومن بروکی دروازه‌بان ملی‌پوش و سوئیسی بروسیادورتموند فکر می‌کند می‌تواند در این تیم بماند. تا مادامی که اعتماد تیمم را داشته باشم، ‌دوست دارم بمانم. برای مدتی طولانی برنامه‌ریزی می‌کنم. قبلا هم گفته‌ام به اینجا آمدم که برای زمانی طولانی با تیم همکاری کنم. بخصوص که اکنون نیز در لیگ قهرمانان مقابل بهترین‌های اروپا بازی می‌کند. تیمی بسیار خوب داریم. بازیکنان و باشگاه با هم خوب هماهنگ هستند. هیچ دسته و گروهی وجود ندارد و اینجا کاملا مورد پذیرش و حمایت هستم. من تا دو سال دیگر قرارداد دارم؛ اما فکر می‌کنم اینجا می‌مانم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر