jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۶۸۲۸   ۰۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۴۹

تا به حال در فوتبال دنیا سابقه نداشته که مدیران یک باشگاه به یکی از بازیکنان همان باشگاه پول بدهند تا دیگر پنالتی نزند!

یک میلیون یورو بگیر، دیگر پنالتی نزن!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، بحران در پاری سن ژرمن بالا می گیرد، بحرانی که از زمان ورود نیمار آغاز شده است. گران ترین بازیکن تاریخ که با 198 میلیون پوند از بارسلونا به پاریس آمد با کاوانی ستاره پاری سن ژرمن بر سر زدن ضربات آزاد و پنالتی مشکل پیدا کرده است. نیمار به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ خود را مهم ترین بازیکن تیم پاریسی قلمداد می کند و انتظار دارد نه تنها کل تیم در اختیار او باشد که ضربات پنالتی را هم خودش بزند. اخیرا در دیدار لیون و پاری سن ژرمن او و کاوانی بر سر زدن ضربه پنالتی با یکدیگر مشکل پیدا کردند.

اکنون فاش شده است که باشگاه پاری سن ژرمن برای خوشایند نیمار و ختم قائله اختلافات در این باشگاه به کاوانی یک میلیون یورو پیشنهاد داده است تا بی خیال زدن ضربات پنالتی شود، چیزی که با مخالفت این ستاره اروگوئه ای روبرو شده است.

این برای نخستین بار است که می شنویم یک باشگاه به بازیکن خود در ازای دادن پول پیشنهاد می کند دیگر پنالتی نزند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها